Ώρες γραφείου διδασκόντων

Στον παρακάτω πίνακα αναφέρονται οι ημέρες και ώρες, κατά τις οποίες τα μέλη Δ.Ε.Π και το λοιπό διδακτικό προσωπικό του Τμήματος, επικοινωνούν με τους φοιτητές για θέματα σχετικά με τα μαθήματα που διδάσκουν:

Δημήτρης Αλεξανδρόπουλος

Εμμανουήλ Τοπογλίδης

Γεώργιος Ψαρράς

Νίκος Ηλιόπουλος

με email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Γιώργος Μαθιουδάκης

τηλεφωνικά: 2610 997835

Αναστάσιος Πατσίδης

με email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
τηλεφωνικά: 2610 997835

Βαγγέλης Καρούτσος