ΠΜΣ Επιστήμη των Υλικών - Ανανέωση Εγγραφής και Δήλωση Μαθημάτων Χειμερινού Εξαμήνου 2022-2023

Ανακοινώνεται ότι από σήμερα 26.10.2022 έως και 17.11.2022, το σύστημα της Ηλεκτρονικής Γραμματείας του Πανεπιστημίου Πατρών θα είναι ανοικτό προκειμένου να γίνουν οι ανανεώσεις εγγραφής και οι δηλώσεις μαθημάτων των μεταπτυχιακών φοιτητών του ΠΜΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ για το Χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023.

Οι νεοεισερχόμενοι μεταπτυχιακοί φοιτητές δηλώνουν τα 2 υποχρεωτικά μαθήματα και 1 μάθημα επιλογής του 1ου εξαμήνου.
3ο εξάμηνο: οφειλόμενα μαθήματα πρέπει να δηλωθούν.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα, παρακαλώ να επικοινωνήσετε μέσω email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Από την Γραμματεία